השאירו פרטים והיועצים שלנו יחזרו אליכם:

הקפאת שומן אלטרנטיבות

תוכן העניינים:

זהו טיפול מהפכני שעוזר לך לפרק שומן עיקש בבטן תוך כמה חודשים, לפעמים שבועות, ללא פעילות גופנית.

Cryolipolysis

או הקפאת שומן כידוע, הוא טיפול לא מהפכני, מהפכני להפחתת אובדן שומן. זה כרוך בהקפאת התאים שמתים ומתכווצים, ותאי השומן הקפואים מתים. הקפאת שומן משמשת לטיפול בהשמנת יתר, סוכרת, מחלות לב, סרטן ומחלות רבות אחרות. תהליך הקפאת שומן מאפשר להפחית את מספר תאי השומן באזור מסוים ב -20 – 25 אחוזים.

אם ברצונך לנסות קירור ביתי

אני מציע להשתמש במערכת הקפאת השומן Isavera אם יש לך את זה. אם אתה רוצה להשתמש במקרר ביתי, אנו ממליצים לך לקנות כמה רצועות לקצץ, אך אני ממליץ לך לחשוב מה אתה יכול לעשות. כדי להקפיא את השומן שלך, שקול שיטה שאינה ניתוחית להקפאת שומן כגון קריוליפוליזה או הקפאת קריו. קל לראות שחלק מהמוצרים האלה לא עשויים במיוחד, אבל לפני שאתה משקיע את הכסף שלך, השווה את מדע הקפאת השומנים לזה שמוודא שאתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו. קישוטים אלה טוענים כי הם מציעים את טכנולוגיית הקפאת השומנים היעילה ביותר הקיימת בשוק כיום. למרבה המזל, לא ראיתי שום הוכחה לכך שחתיכות הגימור הללו מסוכנות או גרמו לפציעה, ונראה כי הן לא בין מקפיאי השומן הטובים ביותר. לא היית מצפה מחובב DIY להמציא זאת מכיוון שאין הוכחות מדעיות לגיטימיות ליעילות הקפאת השומן לאובדן שומן.

אם אתה מוצא את עצמך במצב שבו אתה צריך למצוא שיטה זולה וקלה לשימוש להקפאת שומן לשימושך, אתה יכול להמציא רעיון לשיטה להקפיא את השומן שלך.

ישנם מגוון מקפיאי שומן אשר פותחו, כגון חגורת ליפו, שצברה את הפופולריות הגדולה ביותר בקהילת מקפיאי השומן DIY.

שאיבת שומן או ליפוליזה קריוגנית

הוא טיפול שאינו כירורגי המהווה אלטרנטיבה לשאיבת שומן. במילים פשוטות, מה שמכונה שאיבת שומן (הידוע גם בשם "הקפאת שומן" או פשוט "הקפאה") הוא טיפול בשאיבת שומן הפועל על ידי הריגת תאי שומן. טיפולי שאיבת שומן הם האחרונים והפכו פופולריים מכיוון שהם מייצגים אלטרנטיבות להליכים כירורגיים כגון שאיבת שומן. הוא צובר פופולריות ככל שיותר ויותר לקוחות בוחרים ב- CoolSculpting וב- CoolTech, וחלקם אף מייצרים גרסה משלהם לשומן – הקפאה פנימית.

מכני כוסות רוח מחופים מונחים על העור עם מכשיר נחושת

מקפיאים את תאי השומן ובעצם הורסים אותם. למרות שהצלחת לא קרה מספיק כדי להקפיא את העור, היא קרה ומצוננת מספיק כדי לקרר את תאי השומן, מה שמפעיל תהליך שנקרא אפופטוזיס או מוות של תאים. מכיוון שהם יתפרקו וייפלו לטמפרטורה שקרובה או מתחת לקפוא.

אם דפנות תאי השומן נהרסות לצמיתות

אין צורך בדיאטה או בפעילות גופנית ולא צריך להיות צורך בדיאטה או בפעילות גופנית. הקפאת שומן אינה פיתרון קבוע לירידה במשקל ועליך לוודא שהתוצאות לא יימשכו יותר מכמה שבועות ואף חודשים. הגורם הנוסף לאסון הוא שקפאת שומן מצריכה מספר טיפולים וגם אז מידת הפחתת השומן אינה מתחילה להשוות למידת השיפור שניתן להשיג באמצעות שאיבת שומן.

מערכת הקפאת השומנים של איזוורה זמינה באמזון עבור חלק קטן מהמחיר בהשוואה ל- CoolSculpting וטוענת כי היא מכוונת ביעילות לאזור הבעיה על ידי הקפאה והשמדת תאי שומן. סקירות ה- Freeze 2 של אמזון אינן טובות במיוחד וגם יקרות.

מקפיא השומנים של איגיה

הוא מקפיא שומן המבוסס על שומן המשמש להמיסת עודפי השומן ולתת לך תוצאה טובה בהרבה ממערכת CoolSculpting או מזרן ה- Freeze 2. ה- Vanquish הוא מקפיא שומן חסכוני ביותר ויעיל ביותר המשתמש בתדר רדיו ובאנרגיה אולטראסונית כדי לתפעל תרמי תאי שומן.

אם אתה מנסה להקפיא שומן בבית עם שקיות קרח או שיטות אחרות

עליך לשלוט בטמפרטורה הנדרשת. טכנולוגיית שאיבת שומן יעילה מכיוון שתאי השומן בגוף רגישים הרבה יותר לטמפרטורה מאשר העור והרקמה שמסביב. תנורי השומן המשמשים להרזיה עובדים על ידי קריוליפוליזה לצורך קירור מבוקר לפירוק שומן עיקש. אם אתה מוכן לעבור טיפול בהקפאת שומן לטווח ארוך כגון Coolsculpting או Freeze 2, זוהי אלטרנטיבה מצוינת.

CoolSculpting

היא שיטה שאושרה על ידי ה- FDA המשתמשת בקריוליפוליזה ™, טכנולוגיית הקפאת שומנים. תהליך הקפאת השומן מתבצע על ידי מומחה בעל ניסיון רב שנים בהקפאת שומן. הקפאה 2 מוחלת על אזור מסוים בגוף כדי להרוג תאי שומן ולהקפיא את השומן. תהליך זה, היוצר יכולת להקפיא תאי שומן מבלי לפגוע ברקמה שמסביב, נקרא קריוליפסיקה.

מאמרים נוספים שיכולים לענין אותך:

הקפאת שומן שאלות נפוצות

טיפולי שאיבת שומן פופולריים ביותר בבריטניה ורבים בסינגפור מעדיפים פעולות שאיבת שומן מסורתיות מכיוון שהיא הטכנולוגיה המגניבה היחידה המשמשת לשריפת תאי שומן ולהשתלטות על התהליכים

לקריאה נוספת »