השאירו פרטים והיועצים שלנו יחזרו אליכם:

הקפאת שומן בבית

תוכן העניינים:

CoolSculpting היא בחירה פופולרית עבור מי שרוצה להשתמש במערכת קריוליפוליזה במחיר סביר בבית. היום אנו עונים על השאלה: "אתה יכול להקפיא שומן בבית שלך עם קופסת קרח ?." אנו נותנים לך מבט מפורט על אחת הדרכים הפופולריות ביותר להקפיא שומן ונותנים לך כמה טיפים וטריקים כיצד זה עובד. פסל CoolS הוא המותג שכולם מכירים ואוהב להקפיא שומן גוף לא רצוי לתמיד.

אם ברצונך לנסות קירור ביתי, אנו ממליצים להשתמש במערכת הקפאת השומן Isavera אם יש לך את זה. אם ברצונך להשתמש במכונת קירור מתוצרת עצמית לפסל עצמו, אנו ממליצים לרכוש חותך פיסול CoolS עם מקפיא ומצנן.

מבחן הקפאה של Freeze 2 באמזון לא טוב במיוחד

אך קל לראות שהמוצר לא כל כך טוב. הגימור טוען כי הוא מציע "הקפאה, הקפאה והקפאה מחדש", אך אין הוכחות מדעיות לגיטימיות ליעילות הקפאת השומן לאובדן שומן. הוא גם יקר ולא נראה שהוא שייך למכונות השומן והמקפיא הטובות ביותר. למרבה המזל, לא ראינו שום דיווחים על היותו מסוכן, גורם לפציעה או להיות מסוכן. לא היית מצפה מעושה זאת בעצמך להמציא מקפיא שומן עם מערכת קירור כה היי-טק, מכיוון שיש מעטים כאלה.

אל תסתכל רחוק יותר ממערכת מקפיא השומנים Isavera

שהיא חגורת הקפאת השומן האולטימטיבית. מקפיא השומן הביתי הזה, שעוצב בחגורת חגורה פשוטה, טוען כי הוא מציע את היכולת להפחית את מצבורי השומן באזורי גוף שונים, כולל הבטן, הישבן, הירכיים, הידיים והגב.

אלמנט הקירור מגיע בצורת חבילת ג'ל מובנית

הממוקמת בתיק – הניתנת לקירור כדי להגיע לטמפרטורה מקסימאלית של -30 מעלות צלזיוס. זה מספיק בכדי לייצר אפקט הקפאת שומן ולהימנע מהשפעות טמפרטורות קרות על תאי השומן בגוף ובעור. הקירור כל כך חזק שהוא לא רק מקפיא את העור, אלא גם מקפיא את תא השומן שלכם בשניות, ממש כמו במקפיא.

כדי להבין מדוע CoolSculpting לא עובד בבית, כדאי להבין את התהליך המדעי המאפשר הקפאת שומנים. הקפאת שומן, המכונה טכנית קריוליפוליזה, היא תהליך של הקפאת תאי שומן כדי להיפטר מאזורי שומן לא רצויים. סוג זה של הקפאת שומן פועל על ידי הקפת העור עם אזור השומן אותו רוצים להקפיא. לאחר מכן, תהליך קירור מבוקר (המכונה גם "קריוליפסיסיס") מתבצע על ידי תהליך שאושר על ידי ה- FDA להורדת טמפרטורת העור ל -30 מעלות צלזיוס, שם תאי השומן מתים.

אם אתה מנסה להקפיא שומן בבית עם שקיות קרח או שיטות אחרות, עליך לשמור על הטמפרטורה המבוקרת הנדרשת כדי שתהליך ההקפאה יעבוד.

טכנולוגיית הקירור היחידה שאושרה על ידי ה- FDA להקפאת שומנים היא מכונת CoolSculpting, שפותחה על ידי מותג בשם Zeltiq. אם אתה מנסה להקפיא שומן בבית עם שקיות קרח או שיטות אחרות, עליך לשמור על הטמפרטורה המבוקרת הנדרשת להקפאה.

אם אתם מחפשים מקפיא שומן בו ניתן להשתמש במספר חלקי גוף

הכלי להסרת שומנים Yotown Freeze הוא החלופה המושלמת. מכשיר לעיצוב גוף זה, כמו מקפיא השומן, מציע לך אפשרות לסלק שומן בבטן במהירות. אם אתם מחפשים את הכלי הטוב ביותר להסרת שומן לגופכם, כמו מכונת CoolSculpting או הכלי להקפאת שומן, הכלי ללכידת גריז Yottown Freeze הוא אפשרות אידיאלית. ניתן להשתמש במקפיאי שומן בכמה חלקי גוף, אך הם אינם אידיאליים לכל סוג שומן.

הקפאת שומן מצליחה להגיע לתאי השומן בצורה ממוקדת במטרה לחזק אותם ולווסת חום באזורי טיפול שונים

הקפאת שומן גמישה והיא מסוגלת לווסת חום וטיפולים שונים באזור ומכוונת גם לתאי השומן על ידי עזרה להם להפוך לחזקים. אם אתה מקפיא שומן בבית, מכונת הקיפול CoolSculpting ב- Yottown יכולה להקפיא שומן ולהעלים בליטות תוך מספר דקות בלבד. גם הקפאת השומן וגם קירור הם מדויקים ומבוקרים, כך שהמערכות שלהם אידיאליות עבורכם.

נסה להקפיא שומנים בבית והשתמש במכונת הפיסול CoolTop של יוטאון או לפחות השתמש בו לשימוש ביתי שלך.

אם אתה משתמש במערכת הקפאת השומן Isavera, הנח אריזת ג'ל מקוררת מראש בשקית או עטוף אותה והניח אותה במקפיא. כדי להקפיא שומן בבטן, הנח את שכבת הג'ל בשומן פלג הגוף העליון של חגורת המקפיא שלך.

אם היה לך אי פעם יבלת קפואה

אתה תבין איך ההקפאה עובדת בגופך, אבל זה אותו הרעיון, רק שהיא מקפיאה שומן מבלי לפגוע בעורך או ברקמות אחרות. כשאתה מקפיא את השומן שלך, רצוי שהוא יתקרר, כמו גם העור, וכשאתה נכנס לאזור קר, המערכת שלך עוברת והופכת תאי שומן כשהם מתאבדים או מתים. אם תשחית את מערכת הקפאת השומנים שלך, תוכל להרוג את תאי השומן שלך תוך שניות.

מאמרים נוספים שיכולים לענין אותך:

הקפאת שומן שאלות נפוצות

טיפולי שאיבת שומן פופולריים ביותר בבריטניה ורבים בסינגפור מעדיפים פעולות שאיבת שומן מסורתיות מכיוון שהיא הטכנולוגיה המגניבה היחידה המשמשת לשריפת תאי שומן ולהשתלטות על התהליכים

לקריאה נוספת »