השאירו פרטים והיועצים שלנו יחזרו אליכם:

הקפאת שומן בזרועות

תוכן העניינים:

שומן הזרוע העליונה של CoolSculpting צבר פופולריות בשנים האחרונות מכיוון שהוא אחת השיטות היעילות ביותר להרזיה ברחבי העולם. מעוצבת כמערכת פשוטה להקפאת שומן המבוססת על שומן, זו טוענת כי היא מציעה את היכולת להפחית את מצבורי השומן באזורי גוף שונים, כולל בטן, ישבן, ירכיים, זרועות וגב. אתה יכול להשתמש בו על הבטן, הירכיים, הזרוע ועוד כדי להתגבש שומן לתאי שומן ולגרום להם להיעלם אט אט. אלו מכם שרוצים להקפיא שומן לא רצוי בבטן ובירכיים עם אותו מכשיר יכולים לעשות זאת כעת לאחר שה- FDA אישר לו לטפל בשומן בזרועות העליונות.

השיטה המבוקרת של הקפאת שומן הורגת תאי שומן והשומן נהרס על ידי טמפרטורות קרות פשוטות

תאי שומן באזור המטרה קפואים עד שהם מתים וניתן להיפטר מהם על ידי הגוף בצורה טבעית. עם הזמן התאים מופרשים מהגוף ונשטפים החוצה באופן טבעי דרך מערכת הלימפה.

אם אתה מעוניין לאבד את אזור רקמת השומן הרפוי והמביך בזרועותיך העליונות

התקשר אלינו לדגמן איתנו. אם אתם חושבים על דרך לפוצץ את ראש המאפינס שעדיין קיים, צרו קשר והזמינו פגישה עם צוות המומחים שלנו. למידע נוסף על הקפאת שומן בזרועות ולמה אנו ממשיכים לעבוד על תרגילי הידוק זרוע שיכולים לעשות את ההבדל בהפחתת שומן בזרוע. עקוב אחרינו ברשתות החברתיות בכתובת @ elementbodylab או קבע פגישת ייעוץ בחינם ולמד על היתרונות של הקפאת הדרך הטבעית שגופך מסלק מתאי שומן ושומן בגוף.

אם ברצונך להפחית את שומן הגוף במהירות האפשרית

מאמר זה יעזור לשפוך מעט אור על היתרונות והחסרונות של טיפולי הקפאת שומן בסינגפור. ספר לנו מה דעתך על אילו חלקים בגוף מטפלים בצורה הטובה ביותר באמצעות הקפאת שומן וכיצד ניתן למקסם את ההשפעה על ירידה במשקל ועל הרכב הגוף.

הפוך רזה (ללא משחק מילים) עם CoolSculpting ואיך זה עוזר לאנשים להיפטר משומן לא רצוי בזרוע העליונה. עם זאת, זה עלול לפגוע בעור שמסביב, ולהקשות על הפחתת כמות השומן בזרועות העליונות ובחלקי גוף אחרים כמו הכתפיים.

שאיבת שומן

הידועה גם בשם coolsculpting, היא שיטה בה מפרקים תאי שומן. במילים פשוטות, זהו טיפול בקרינת שומן הפועל על ידי הריגת תא השומן, וזה הצעד הראשון בהפיכת הגוף להקפאת שומן עיקש. זה ידוע גם, או במילים פשוטות: זו אחת הדרכים היעילות ביותר לעצב ולעצב את הגוף על ידי הקפאת שומנים עקשניים מחדש. SculPTing מגניב עובד על ידי הקפאת אזור המטרה עם מוליך ספיגה שמסיר שומן מהגוף ומשנה את מבנה תאי השומן בתא.

המוליך מוצץ את העור ומקרר אותו בטמפרטורות קרות

כך שתאי השומן קפואים. CoolSculpting מאפשר הפחתה פשוטה של שומן בטמפרטורות קרות, ומכיוון שתאי השומן רגישים יותר לטמפרטורה מאשר תאי העור, העור שמסביב נותר ללא פגע. בניגוד לטיפולים פולשניים כמו שאיבת שומן, להקפאת שומן יש יתרון נוסף: המוליכים נשאבים מהעור כך שלעתים קרובות אין צורך להסיר ניתוחי שומנים או תאים. אם אתה מבוגר שמתקשה להיפטר משומן עיקש בידיים, ברגליים או בחלקי גוף אחרים, הליך הקפאת שומן עשוי להיות בדיוק מה שאתה צריך.

מערכת הקפאת השומנים של איזוורה זמינה באמזון עבור חלק קטן מהמחיר בהשוואה ל- CoolSculpting וטוענת כי

היא מכוונת ביעילות לאזורים בעייתיים על ידי הקפאה והשמדת תאי שומן. ניתן להשתמש במקפיא שאיבת השומן בכמה חלקי גוף, כך שאם אתם מחפשים אלטרנטיבה להליכים פולשניים כמו שאיבת שומן או הסרת שומנים פולשנית, מכשיר הסרת השומן Yotown Freeze הוא אפשרות אידיאלית.

CoolSculpting פועלת על ידי מריחת טמפרטורת קור מיוחדת המקפיאה את תאי השומן מבלי לפגוע ברקמות או בתאי העור הסובבים

CoolSculateding עושה זאת על ידי קריופוליזה, מה שמוכיח שתאי שומן רגישים יותר לקור מאשר תאי עור על ידי הקפאתם בטמפרטורות שאף תא עור אינו יכול לעמוד בנוחות.

CoolSculpting יכול לסייע בהפחתת מצבורי שומן עקשניים בזרועות העליונות

במיוחד בחולים בסוף שנות העשרים או תחילת שנות ה -30 לחייהם. היעילות תלויה במבנה גופך ובמשקלך, אך בדרך כלל יש ירידה של 20-25% בקריוליפוליזה ובהקפאת שומנים. אם השומן שלך תלוי בזרוע העליונה שלך, זה יכול לגרום לתיאור של זרוע "כנף עטלף". זו שכבת שומן על הזרוע שהצטברה כל כך הרבה שומן שהיא נמשכת מטה בכוח המשיכה וזכתה להתנהגות של "שומן עיקש".

מאמרים נוספים שיכולים לענין אותך:

הקפאת שומן שאלות נפוצות

טיפולי שאיבת שומן פופולריים ביותר בבריטניה ורבים בסינגפור מעדיפים פעולות שאיבת שומן מסורתיות מכיוון שהיא הטכנולוגיה המגניבה היחידה המשמשת לשריפת תאי שומן ולהשתלטות על התהליכים

לקריאה נוספת »