השאירו פרטים והיועצים שלנו יחזרו אליכם:

הקפאת שומן בחיפה

תוכן העניינים:

ניתוחים פלסטיים במצח מיועדים למי שרוצה להיות בעל מראה צעיר יותר תוך זמן קצר. הסוג הנפוץ ביותר של otoplasty מבוצע כדי להפחית את המופע של אוזניים בולטות, מצב המכונה אוזניים בולטות. ניתן להצמיד את האוזניים הללו, מה שהופך את הפנים לגלויים יותר מלפנים כשמסתכלים על הפנים.

בסוף השעה, מעסים את השומן המגובש בעדינות ומוליך הוואקום מוסר. הוואקום, שמרגיש כמו משיכה איתנה נגד עור ושומן, מושך אותו מהמריחים.

בעוד שקריוליפוליזה מפרקת את תאי השומן ומגרה בצורה משמעותית את עיצוב הגוף

מכשיר ה- LPG מגרה את חידוש העור ומסייע לשטוח את אזור הטיפול. המומחה ממקם את המוליך על האזור המטופל ואתה מוכן לעבודה, מושך פונקציונלית לעור ומשחרר אנרגיה קרירה להשמדת תא השומן והעור. במקום זאת, זה יכול לעזור בהעלמת כמות קטנה של עודף שומן המתלווה אליו, וניתן לעסות את האזור בכדי לסייע בפירוק תאי שומן.

תוכלו לחסוך כסף

קלוריות ואולי שומן ונתרן לבד, ואפילו תוכלו לאגור את המקררים והמקפיאים האהובים על המשפחה שלכם בערבים בהם ארוחת הערב היא רק אתגר, כשזו רק ארוחת ערב. אם יש לך תוכנית תקציב, גלידה היא אפשרות טובה, אומר טווס, וירקות קפואים הם חלופה טובה אם אין לך כל כך הרבה זמן או פשוט מעדיף נוחות. בעיקרון, ירקות קפואים הם זולים יותר מירקות טריים ובדרך כלל זולים יותר מירקות טריים, שלא לדבר על היותם מזינים יותר ", אומר פ"פ פאו. כשאתה בתקציב, הקפאה היא אפשרות טובה וכשאתה מחוץ ל תקציב ותוכנית, "אם יש לך הכל, הקפאה היא האופציה הטובה ביותר. יתר על כן, ירקות קפואים הם לא רק זולים יותר – יעילים יותר מאשר טריים – אלא גם זולים יותר – לקילו מאשר טריים, אומר טווס. וכמובן לאלו שאין להם כל כך הרבה כסף או שיש להם תוכנית: "ירקות קפואים יכולים להיות גם אלטרנטיבה מצוינת, בין אם אתה מעדיף נוחות ובין אם לא", אומר פפאואר.

בנוסף, ירקות קפואים הם בדרך כלל זולים יותר מאלה טריים, ומזונות קפואים יכולים להיות חסכוניים במיוחד. אם יש לך תקציב ותוכנית, תוכל להשתמש בגלידה כחלופה, אך מזון קפוא יכול גם לסייע בהפחתת בזבוז המזון, אומר טווס.

בסך הכל, ההליך יכול לסייע בהגברת הביטחון העצמי, במיוחד בשילוב עם ירידה במשקל באמצעות אכילה בריאה ופעילות גופנית. זה יכול לעזור גם לאנשים שירדו במשקל אך עדיין יש עודף שומן באזור מסוים, על פי המכון הקנדי למחקר בריאות (CIHR).

אחד היתרונות של CoolSculpting

הוא שבאמצעות דיאטה ופעילות גופנית תאי שומן נהרסים ומוסרים מהגוף. מכיוון שהם רגישים יותר לטמפרטורה מתאי העור, להקפאת שומן יש יתרון על פני טיפולים פולשניים כמו שאיבת שומן: העור שמסביב נותר שלם וקיים פחות סיכון להחזרת המשקל. התוצאות גם ארוכות טווח, מכיוון שהן למעשה הורסות את כל תאי השומן ומסלקות אותן מגופך, על פי CIHR. הערה: על פי האגודה האמריקאית לכירורגים פלסטיים, תחזוקה שוטפת היא הדרך היחידה להשאיר צלוליטיס על העור. יש לנו את כל המידע הדרוש לך לגבי מרפאות כירורגיה פלסטית ציבורית ופרטית המציעות ניתוח אף בקליפורניה בארה"ב. אוזני אלברט וו מגיעים בכל הצורות והגדלים, ואנו מציעים מגוון רחב של טיפולים לכל סוגי הגוף וסוגי העור.

באובאק סאפה

בעל ניסיון של למעלה מ -20 שנה בתחום הכירורגיה הפלסטית, מתמחה בהליכי מתאר גוף לגברים ונשים מכל סוגי הגוף והסוגים. הניתוחים שלה כוללים מגוון רחב של פרוצדורות כמו שחזורי פנים, שאיבת שומן ושחזורי פנים, כמו גם מגוון רחב של פעולות קוסמטיות לנשים וגברים. שלדונים כוללים שחזור של פנים וגוף של פרצופים מזדקנים, עיצוב מחדש של אף באף מעוצב וניתוח עם מוה, מה שמוביל לפגמים מורכבים.

למרות שהטיפול נראה פשוט

טיפולי הקפאת שומן פשוט מבוצעים על ידי מריחת טמפרטורות קרות על אזור המטרה בגוף. באזורים מסוימים מטופל קריוליפוליזה אחת לשלושה חודשים ובוצעו טיפולי שימור תקופתיים באמצעות טכנולוגיית גפ"מ. יש לנו מגוון אפליקטורים שעובדים לכל חלק בגוף ואנחנו מבצעים טיפולי קריוליפטיקה כל שלושה חודשים לכל אזור.

חתיכת היד מורכבת

מאובטחת ומקררת תוך שעה כדי להקפיא את השומן ביעילות. אם תקפיאו ירקות, תצטרכו אמצעים נוספים שייכללו בתהליך, כמו למשל תיבול המזון הצמחי לפני הקפאה או הפשרה מהירה. לאחר מכן טובלים את האוכל במים קרים וממלאים בשקיות ניילון נטולות דליפה לפני שהוסבו למים קרים עם המזון במשך חמישים אחוז מהשעה.

מאמרים נוספים שיכולים לענין אותך:

הקפאת שומן שאלות נפוצות

טיפולי שאיבת שומן פופולריים ביותר בבריטניה ורבים בסינגפור מעדיפים פעולות שאיבת שומן מסורתיות מכיוון שהיא הטכנולוגיה המגניבה היחידה המשמשת לשריפת תאי שומן ולהשתלטות על התהליכים

לקריאה נוספת »