השאירו פרטים והיועצים שלנו יחזרו אליכם:

הקפאת שומן בירושלים

תוכן העניינים:

שאיבת שומן בבית עלולה לגרום לנזק פיזי רב יותר, כולל נזק לרקמות קבועות, לבעלי עיניים מאומנות יותר מאשר לאף אחד אחר. אמנם טיפולים בהקפאת שומן הם נדירים ורחוקים, אך יש להם מחיר. אני לא רוצה להפוך את עצמי למלך השדים של העיר, אבל אני לא מפחד מההשלכות.

אחד היתרונות של CoolSculpting

הוא שאתה הורס ומסלק תאי שומן מגופך באמצעות תזונה ופעילות גופנית. אם יש לך יותר מדי שומן בגוף, הוא צריך להיות מאוחסן איפשהו ואין לו מקום בו הוא אמור להיות. גם אם תסיר את כל תאי השומן שלך לחלוטין מהגוף, הם יצמחו בחזרה, יעברו לאזורים אחרים בגוף או יוחלפו או יוחלפו.

אם אתה מוכן להיפרד משומן החזייה שלך ורוצה ללמוד עוד על CoolSculpting ו- Fat Freeze Sculpting, אנא פנה אלינו או התקשר אלינו לתיאום פגישת ייעוץ בחינם.

CoolSculpting

הנקרא גם קריוליפוליזה, הוא הליך רפואי המסייע להסרת עודפי תאי שומן מהעור. ההליך נועד להפחית את מרבצי השומן והבליטות המקומיות שאינן מגיבות לתזונה ולפעילות גופנית. אם אתם מחפשים את הדרך המהירה ביותר להפחתת שומן בגוף, מאמר זה יעזור לשפוך מעט אור על היתרונות והחסרונות של טיפולי הקפאת שומן בסינגפור. שיטה זו נועדה להמיס תאי שומן עקשניים שבדרך כלל מתכווצים רק באמצעות תזונה או פעילות גופנית, והיא מהווה אופציה נהדרת עבור אנשים עם לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה או בעיות בריאותיות אחרות.

משהו חשוב כמו עודפי עור לא ניתן לפתור על ידי CoolSculpting

ומיקוד שומן במיוחד לאזור ספציפי הוא השיטה האידיאלית ליישום ההליך. ירידה במשקל מיועדת למי שיש כמויות שומן מתונות ורוצה לפנות לאזורים מסוימים בגופם. מצד שני, ירידה בשומן היא תהליך ידני המפחית את כמות השומן, כך שמורידים רק שומן בחלקים שאתה מפעיל. אובדן השומן התת-עורי הבולט יותר אידיאלי לאנשים עם יתר לחץ דם, כולסטרול גבוה או בעיות בריאותיות אחרות.

ניתן לדגם כמעט כל חלק בגוף עם עודף שומן בטיפול זה

ואזורים פופולריים הם הבטן, הידיים והסנטר. המומחה מציב אפליקטור באזור המטופל ומתחילה העבודה, אשר מושכת את העור באופן פונקציונלי ומשחררת אנרגיה קרירה להשמדת תאי השומן בעור. לאחר הוצאת המוליכים, המטפל מעסה את אזור הטיפול ומפרק את תאי השומן הקפואים כדי לעזור לגוף לספוג את התאים ההרוסים. בעוד שקריוליפוליזה מפרקת את תאי השומן ומקדמת בצורה משמעותית את עיצוב הגוף, מכשירי ה- LPG מגרים את חידוש העור ומסייעים לשטוח את אזור הטיפול.

יש לנו מגוון אפליקטורים שעובדים לכל חלק בגוף ומאפשרים לך להקטין את היקף גופך עד 4 ס"מ.

זה אולי לא הגיוני

אבל המדע אומר שאתה לא יכול להפחית את כתמי השומן בגופך, וזה הרבה יותר קשה לרדת במשקל או להיפטר משומן החזייה המעצבן כשגופך מודלק. מלכובסקי אומר כי הטיפול מוציא בדרך כלל בין חצי לסנטימטר שומן מהאזור הממוקד. בלומנפלד אומר כי בדיקות מוקדמות בחזירים הראו כי זריקות יכולות להסיר עד 20% מהשומן באזור בו מתבצעת זריקה. אם אתה מזהה אזור שבו הצטבר שומן, אתה רוצה לעבוד עליו לפני המוות, במקום לקוות שאתה שורף שומן על ידי ביצוע חזרות.

מאמרים נוספים שיכולים לענין אותך:

הקפאת שומן שאלות נפוצות

טיפולי שאיבת שומן פופולריים ביותר בבריטניה ורבים בסינגפור מעדיפים פעולות שאיבת שומן מסורתיות מכיוון שהיא הטכנולוגיה המגניבה היחידה המשמשת לשריפת תאי שומן ולהשתלטות על התהליכים

לקריאה נוספת »