השאירו פרטים והיועצים שלנו יחזרו אליכם:

הקפאת שומן בירכיים

תוכן העניינים:

המשך לקרוא כדי לגלות כיצד טיפול הצרת היקפים מחיר קווי המתאר המהפכני הזה יכול להקפיא ביעילות תאי שומן. אני אגיד לך אילו חלקים בגוף מטפלים בצורה הטובה ביותר על ידי הקפאת שומנים ואילו טיפולי הקפאת שומן ממקסמים את היעילות של הגוף הטבעי – בעלי תכונות משפרות מתאר ואנטי דלקתיות.

תוך 30

60 דקות, תהליך ההיתוך המאושר על ידי ה- FDA יכול להפחית את השומן בתוך הירכיים ומחוצה לה ולהביא את האזור לפרופורציה מתאימה. ניתן לבצע את CoolSculpting בירך והיא מהפכנית מכיוון שהיא מפחיתה את הופעת שומן הירך ומשמידה את תאי השומן. גישה זו הובילה להפחתה בשומן הגוף בירך של עד 30% בפחות מ- 30 דקות. בנוסף להפחתת רקמת השומן, היא יכולה גם להוריד את רמות הכולסטרול, לחץ הדם, הכולסטרול ורמות הסוכר בדם.

כפי שמוצג בתמונות של CoolSculpting

השומן בירך הפנימית מצטמצם משמעותית לאחר הקפאת השומן. מכיוון שתאי השומן של הירכיים החיצוניות קפואים ומסולקים, גלי ההלם הם הראשונים שעוברים ברגע שהתוצאות הופכות לעין. השומן הקפוא הורס את תאי השומן והאזור החלק והמתאר נשאר כתוצאה מהגוף שוטף את התאים המתים.

אם יש לך בליטה עיקשת שעמידה בפני דיאטה ופעילות גופנית

יתכן שלא תוכל להקפיא את השומן שלך להפחתה, אך הצפייה בכמה שאתה אוכל יכולה לעזור. אם אתה מעוניין להיפטר משומן הירך הפנימי והחיצוני, מדוע שיטות קונבנציונליות אינן עובדות לשומן הירך העיקש?

CoolSculpting משתמש בקירור מבוקר

כדי להקפיא שומן באגפים (המכונה לעתים קרובות "ידיות אהבה" או "צמרות מאפינס" ולעתים מכונה "כיסי אוכף") ובירכיים הפנימיות. אם אתם מחפשים פיתרון לשימון הירכיים, בקשו Coolsculpting לירכיים! דוגמנות CoolS היא פיתרון נהדר עבור גברים ונשים שרוצים להפחית את רשימת השומנים המתסכלים במקצת. מכיוון שהקפאת השומן בירך הפנימית לאחר שאיבת שומן היא קבועה, חשוב לפנות לייעוץ ממומחה מאומן היטב.

מכשיר פנל קירור CoolSculpting

מכיוון שעור הירכיים נשמר בתא קר בזמן הטיפול בהקפאת שומנים, שם לוחות הקירור מקררים את הרקמות הבסיסיות לטמפרטורה שגורמת למוות של תאי שומן. התוצאה של קריוליפוליזה (טיפול בירך הפנימית) היא קבועה, מכיוון שתאי שומן אינם יכולים לצמוח לאחר ההקפאה. לאחר הקפאתם, הם מוקפאים על מנת שלא יפגעו ברקמות שמסביב ושאר הגוף מתפקד כרגיל.

שומן בירך

הוא נושא שנשים רבות נאבקות בו, לא משנה כמה הן אוכלות ומתאמנות. למרות כל המאמצים, ישנן דרכים להבטיח ירידה בשומן בירך הפנימית באמצעות טיפול רפואי ממוקד. לא משנה מה נעשה, איך נאכל בריא או איך נעים, אנו מסוגלים להיפטר משומן עיקש בשקיות אוכף (ירכיים פנימיות וחללים) ולפרק אותו.

CoolSculpting יכול להסיר באופן ספציפי מרבצי שומן עקשניים באזור זה של הירך על ידי הקפאת קריוליפוליזה להקפאת תאי שומן

על ידי הקפאה יעילה של תא השומן באזור היעד היחיד, הוא יכול להפחית את כמות תאי השומן הלא רצויים עד 25% תוך מספר שבועות.

טיפול בהקפאת שומן בודד יסיר 20-25% מתאי השומן מהירך, ורוב האנשים חווים רק אחד בשבועות הראשונים לטיפול.

עם זאת

שומן הירך החיצוני אינו מתאים לכל אחד, ויש כאלה שמתקשים להתמודד עם תיקי אוכף אפילו עם תזונה נכונה ופעילות גופנית. למרבה המזל, CoolSculpting (r) יכול להפחית את האזור הזה ללא ניתוח או עצירה ולעזור לך להחזיר את פער הירך ואת צורת הגוף הצעירה שלך. שומן בתוך הירכיים עלול לגרום לשחיפה ויכול להוות בעיה עבור רבים שירדו במשקל, כמו אנשים הסובלים מלחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, סוכרת או מחלות לב.

CoolSculpting עובד באותה צורה כמו הירך הפנימית ומסיר שומן מאזור הירך החיצונית

במקרה זה, תאי השומן החיצוניים של הירכיים מתגבשים ומסולקים מהגוף מבלי לפגוע באזורים אחרים בגוף. המוליך, שהושק בשנה שעברה, יכול לטפל באזורי ירך שלמים, בכל הירך החיצונית ובכל איזור שלא ניתן להגיע אליו בשיטות אחרות כמו ניתוח או עמידה. הוא נועד לטפל בכל אזורי הירך, ולא רק באלה שהושגו בפעם הראשונה באמצעות יישום מקומי.

CoolSculpting משתמשת בטכנולוגיית קירור מתקדמת ובקריוליפוליזה

כדי לתקוף ולחסל תאי שומן. הוא מכוון לשומן עיקש באזורים בעייתיים אופייניים שבהם הוא מצטבר לעיתים קרובות, כולל הירכיים, אך הוא משפיע גם על הבטן, ידיות האהבה, הישבן והסנטר. המוליך CoolSulculping נועד למקד לתאי שומן באמצעות טמפרטורות קרות כדי לעצור את פעילות תאי השומן ולחסל אותם תוך מספר שבועות. פיסול מגניב עובד על ידי מיקוד לירך החיצונית הפנימית, החיצונית ושלמה.

מאמרים נוספים שיכולים לענין אותך:

הקפאת שומן שאלות נפוצות

טיפולי שאיבת שומן פופולריים ביותר בבריטניה ורבים בסינגפור מעדיפים פעולות שאיבת שומן מסורתיות מכיוון שהיא הטכנולוגיה המגניבה היחידה המשמשת לשריפת תאי שומן ולהשתלטות על התהליכים

לקריאה נוספת »