השאירו פרטים והיועצים שלנו יחזרו אליכם:

הקפאת שומן בלייזר

תוכן העניינים:

פיסול מגניב, או ליפו לייזר, הופך לעולם הולך וגדל. מכשירים להפחתת שומן שאינם כירורגיים תופסים את השוק בסערה עם טכנולוגיות המכוונות לשומן באמצעות קריוליפוליזה, ליפוליזת לייזר וטכנולוגיית תדר רדיו. גם לשפתון הלייזר וגם לדוגמנות Coolsc יש יתרונות וחסרונות, אך Laserlipo היא הבחירה הנוחה, היעילה והחסכונית יותר.

אמרלד לייזר CoolSculpting הוא אחד ההליכים הפופולריים ביותר לאיבוד שומן ללא ניתוח, שכן זהו הליך לא פולשני. למרות שנפלה מחלוקת רבה בשנים האחרונות עקב סכנת ההדבקה, היא אינה עוסקת בסיכוני זיהום, וזו הסיבה העיקרית לפופולריות שלה.

טכנולוגיית הלייזר הקרה של זירונה הופכת אותה לבחירה מצוינת בהליכי אובדן שומן ללא ניתוח

בעת חיפוש ליפו לייזר או פיסול מגניב חשוב לקחת בחשבון כמה זמן הטיפול ייקח, מכיוון שהוא עשוי לדרוש יותר מטיפול אחד כדי להשיג את התוצאות הרצויות. כאשר משווים את העלות של שאיבת שומן בלייזר אמרלד לזו של קירור לייזר אמרלד, עליכם לזכור כי יניקת שפתיים בלייזר דורשת טיפול יחיד בלבד. טיפול זה זול יותר משיטת LipOSuction בלייזר, אך עלול לגרום ליותר תופעות לוואי וסיבוכים.

אם אתה יכול למצוא את שאיבת השומן המתאימה לך

אנא התקשר לטלפון 212 – 754 – 6639 וקבע פגישת ייעוץ חינם עם שאיבת שומן בלייזר זרונה או קירור לייזר אמרלד. כדי להתחיל לטפל בהפחתות שומן בלייזר, התקשרו אלינו עוד היום וקבעו את הייעוץ בחינם באופן מקוון או בדואר אלקטרוני.

המכון הלאומי לייזר מציע ייעוץ חינם עם שאיבת שומן בלייזר זרונה או קירור לייזר אמרלד

שם תוכלו ללמוד כיצד לטפל בשומן לא רצוי ולבצע טיפולים בטוחים ויעילים. המכון הלאומי לייזר מציע ייעוץ חינם עם קירור לייזר בצבע ירוק אמרלד, בו אנו לומדים טכניקות דוגמניות לגוף פולשניות מינימליות למאבק בטכניקות הסרת צלוליטיס ושומן בכדי לספק טיפול יעיל ללקוחות עתידיים.

ואחרון חביב

CoolSculpting של Zeltiq היא טכניקה שאושרה על ידי ה- FDA להקפאה והשמדת תאי שומן. טכניקה לא פולשנית זו משתמשת במדע קריוליפוליזה והקפאת שומנים בכדי להילחם ולחסל תאי שומן. ההליך הוא ההפך הגמור משאיבת שומן בלייזר, מכיוון שהוא אינו נפטר מתאי השומן על ידי התכה, אלא על ידי הקפאה והרס קבוע של קירותיהם. אין צורך בתזונה או בפעילות גופנית, מכיוון שקירות תאי השומן נהרסים לצמיתות וניתן להשתמש בהליך בשילוב עם כל תוכנית דיאטה ופעילות גופנית.

ב- BHRC אנו מכירים בכך שאין פתרון מהיר לירידה במשקל וכי עלינו לנקוט בגישה ארוכת טווח להשגת תוצאות בר קיימא לטווח הארוך להפחתת שומן

ישנם כמה מפתחות שיש לקחת בחשבון כאשר אנו מחפשים טיפולים בהרזיה, אותם יש לשקול בקפידה כחלק ממטרות הבריאות והכושר לטווח הארוך.

שני הסוגים העיקריים הנדונים כאן הם ליפוליזה בלייזר והקפאת שומן בלייזר (המכונה גם ליפוליזה בלייזר). שניהם משתמשים בלייזרים כדי להמיס תאי שומן מתחת לעור, אך שני הסוגים העיקריים של הקפאת ליפידים בלייזר עובדים בצורה שונה.

הקפאת שומן

היא תהליך של ליפוליזת לייזר, סוג של הקפאת ליפידים בלייזר, במקום להרוס תאי שומן פיזית. ישנם שני סוגים של טיפולי הקפאת שומן, שניהם משמשים להרס תאי שומן מתחת לעור באופן פיזי, אך בניגוד לטיפולים אחרים המבוססים על לייזר, אין צורך להשתמש בלייזר בעל הספק גבוה או מספר רב של לייזרים בו זמנית. זְמַן.

ישנם טיפולים נוספים שאינם ניתוחיים להסרת שומן בגוף, כגון קריוליפוליזה (המכונה גם coolsculpting), אך טיפולים אלה אינם משתמשים בטכנולוגיית לייזר.

מכשיר קווי המתאר לגוף EON ™ יכול להשלים פגישה טיפולית תוך שעה בלבד ויכול לכוון לעד פי 6 אזורים גדולים יותר מכל כלים אחרים להפחתת שומן בלייזר. לייזר ליפו עם LightRx בוצע אצל למעלה מ 90% מהחולים שדיווחו על טיפול נוח.

אם אתה שוקל טיפול בהפסד שומן

ייתכן שאתה תוהה מה ההבדל בין ליפו ליזר ל- CoolSculpting. בעוד שניתן להסיר 23% מאזורי השומן במהלך טיפול אחד וניתן לראות עד 50% אובדן שומן, בסך הכל נדרשים שניים או שלושה טיפולים. אם ברצונכם להפחית שומן באזור הבטן, עליכם לשקול את היתרונות העיקריים של ליפר ליפו או Cool SculPTing ולהתמודד בפירוט עם פרטי הגוף. כאשר מסתכלים על לייזרים, ליפוסים וקירור, מטופלים רבים רוצים לדעת את ההבדלים והעלויות של כל אחת משיטות הפחתת השומן הללו.

במציאות

הפחתת שומן בלייזר היא המנצחת הברורה בהשוואה בין ליפו לייזר ובין מגניב גידול. אמנם ישנם יתרונות רבים של לייזרים להפחתת שומן בהשוואה זה לזה, אך מכשירי קווי המתאר של הגוף כמו מכשיר CoolSculpting מציעים יתרונות רבים עוד יותר בהשוואה ללייזרים, ליפונים וקירור. במקום להקפיא שומן, היא מבטיחה להשמיד את שומן הגוף באמצעות סדרת טיפולים בטכנולוגיית אולטרסאונד. טכניקת הרזיה של לייזר זו נקראת גם טיפול קר, מכיוון שהלייזר מאוורר בעוצמה שאינה פוגעת בתאי השומן.

מאמרים נוספים שיכולים לענין אותך:

הקפאת שומן שאלות נפוצות

טיפולי שאיבת שומן פופולריים ביותר בבריטניה ורבים בסינגפור מעדיפים פעולות שאיבת שומן מסורתיות מכיוון שהיא הטכנולוגיה המגניבה היחידה המשמשת לשריפת תאי שומן ולהשתלטות על התהליכים

לקריאה נוספת »