השאירו פרטים והיועצים שלנו יחזרו אליכם:

הקפאת שומן במותניים

תוכן העניינים:

אם אתה נאבק עם עודף שומן בבטן, פיסול מגניב הוא הפיתרון למותניים דקים יותר. מיליוני גברים ונשים פנו ל- לעבור טיפול הצרת היקפים בכדי לעזור להם להתנגד למאגרי שומן בעייתיים באמצעות תזונה ופעילות גופנית. צפו בסרטון זה כדי לגלות מהו ולמדו עוד על הקפאת שומנים. אם אתה מעוניין להיפטר מעודפי שומן במותניים, בירכיים, ברגליים, בזרועות, בגב, בכתפיים או אפילו בבטן, אתה יכול לקרוא לזה דוגמנות.

CoolSculpting היא טכנולוגיה מודרנית המשתמשת ביישום קירור מבוקר להקפאת תאי שומן כמעט בכל הגוף. זה כולל גם קירור, שמשמיד את תא השומן ומקפיא אותו שוב.

אם אתה רוצה לפסל את שרירי הבטן שלך, זה אזור הגוף הנכון להתחלה. אם הגעת למשקל האידיאלי שלך אבל שוכח להתמודד עם האהבה העקשנית הזו ופשוט לא נראה שאתה נפטר ממנה, CoolSculpting Body Solutions הם בדיוק מה שאתה צריך.

CoolSculpting מכוונת לתאי השומן מתחת לעור המטופל ומקפיאה אותם עד שהם מתגבשים ומתפרקים באופן טבעי

מערכת הקפאת השומנים של איסאברה זמינה באמזון עבור חלק קטן מהמחיר בהשוואה ל- CoolSculateding וטוענת כי היא מכוונת ביעילות לאזור הבעיה על ידי הקפאה והשמדת תאי שומן. כאשר תאי השומן קפואים הם עוברים אפופטוזיס (מוות של תאים) ורקמות שומן המתגבשות בעור שמסביב. לאחר הקפאתם ועיבודם בגוף, תאי השומן קופאים ומעבדים אותם, וכתוצאה מכך הפחתה קבועה וטבעית – שנראית כמו אובדן שומן.

חבר'ה רבים שפונים ל- CoolSculpting כדי להקפיא שומן בבטן במצב טוב ומתחייבים לאימונים קבועים. אם יש לך בליטה עיקשת שעמידה בפני דיאטה ופעילות גופנית, אתה יכול "להקפיא" את השומן שלך לרזות.

יתכן גם כי טיפול זה יכול להפחית שומן בבטן ושומן באזורי גוף אחרים. זה יכול להפחית באופן משמעותי את הצטברות תאי השומן, במיוחד אם יש לך היסטוריה של לחץ דם גבוה, סוכרת, כולסטרול גבוה או בעיות בריאותיות אחרות.

כאשר תאי שומן מוקפאים בתהליך זה

הם מתגבשים ומתים בתהליך הנקרא אפופטוזיס, אשר יכול להימשך מספר שבועות בהתאם להפרשה. ישנם שני סוגים של טיפולי הקפאת שומן, אשר שניהם כוללים מזון קפוא ואפופטוזיס, ואשר דומים מאוד בהשפעותיהם על הגוף. בטמפרטורת הקפיאה, דפנות התאים נפרצות ותא השומן מת, וגורם לאזור המטופל להיות שטוח.

התאים הנותרים מפסיקים לצמוח והשומן הקרביים שמתחת מפסיק להתרחב

מה שעלול לגרום לגוף להתכווץ. CoolSculpting פועל על ידי סילוק שומן פיזי, הקפאת תאי שומן ומאפשר לגוף לחסל אותם באופן טבעי. אם שומן מוקפא בטמפרטורה גבוהה יותר מרקמות גוף אחרות, טכניקה זו יכולה להקפיא שומן בגוף מבלי לפגוע במבנים הסובבים או במשטח העור. למרבה הצער, אין זה סביר להרוג תאי שומן תת עוריים, אך הוא יכול להקפיא ולהרוג אותם ולהקפיא אותם בבטן.

ניתן להשתמש במקפיא השומן של איזוורה להרוג תאי שומן ומבטיח לסייע ללקוחות להיפטר מעודפי תאי השומן ולהשיג את משקל גופם הרצוי בזמן קצר.

CoolSculpting הורג שומן על ידי הקפאת תאי שומן בטמפרטורות גבוהות יותר מתאים אחרים מבלי לפגוע ברקמה הסובבת. בעוד שהקפאת שומן גורמת להרס של תאי שומן, זה בהמשך עוזר לכווץ תאי שומן, ומשאיר גוף שרירי ומפוסל היטב.

קירור מפחית את הטמפרטורה של תאי השומן באזור היעד

גורם להם להתגבש ולהקפיא. מוט קירור מיוחד מקפיא את תאי השומן וגורם לתאים להתכווץ ולמות. לאחר תאי השומן שהתקררו לטמפרטורה האידיאלית ומתים, הגוף מתבקש להסיר אותם ממערכת הלימפה. לאחר מכן, המוליך מקרר את תאי השומן ומתחיל לעבוד להפחתת הלחץ על אזורים שטופלו אחרים כמו הבטן, שרירי הבטן וחלקים אחרים בגוף. תא השומן נשטף באופן טבעי דרך מערכת הלימפה ואז מקורר על ידי המוליכים.

אם אתה שוקל להשתמש בקריוליפוליזה לא פולשנית (הידוע גם בשם פיסול מגניב

הקפאה טובה או הקפאת שומן) בסינגפור בכדי להסיר שומן בגוף, עליך לדעת שהקפאת שומן אינה מכוונת לכל אזורי הגוף, למרות שהיא שיטה יעילה הנתמכת על ידי מחקרים ומחקרי מקרה. אין סיכון של כוויות קור, מכיוון שהטיפול נשען על טמפרטורות קרירות להקפאת תאי השומן. קירור מבוקר מוחל על אזור היעד שנבחר, המגן על העור ועל הרקמה שמסביב. BBE לייצור מקפיאי שומן עם חגורות ליפו זוכים לפופולריות הגדולה ביותר בקרב קהילת מקפיאי השומן DIY.

זה מאפשר לך להשתמש במוצר על ידיות האהבה שלך, זרועות, בטן וירכיים, אך בסופו של דבר אתה מכוון לאזורים החשובים ביותר בגופך, כגון מותניים, ירכיים, ירכיים וכתפיים.

מאמרים נוספים שיכולים לענין אותך:

הקפאת שומן שאלות נפוצות

טיפולי שאיבת שומן פופולריים ביותר בבריטניה ורבים בסינגפור מעדיפים פעולות שאיבת שומן מסורתיות מכיוון שהיא הטכנולוגיה המגניבה היחידה המשמשת לשריפת תאי שומן ולהשתלטות על התהליכים

לקריאה נוספת »