השאירו פרטים והיועצים שלנו יחזרו אליכם:

הקפאת שומן במרפאה

תוכן העניינים:

הקפאת שומנים אינה טיפול מסוכן, אך היא מוכרת כאחת השיטות היעילות ביותר לעיצוב הגוף ונשלחה מיליוני פעמים ברחבי העולם. זה קיים מאז 2010, כאשר המקפיא הראשון ללא שומן, CoolSculpting, קיבל את אישור ה- FDA כטיפול בהפחתת שומן באגפים ויד. הליך זה אושר כעת על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) וארגון הבריאות העולמי (WHO), ויותר ממיליון מהטיפולים בו מבוצעים ברחבי העולם – כאשר כיום משתמשים ביותר מ -1.5 מיליון תרופות. SculPTing מגניב היא שיטה לטיפול בכמויות גדולות של רקמת שומן, זו לא שיטת הרזיה, וגם לא תרגיל לירידה במשקל.

CoolSculpting

הוא הליך ממוקד מאוד ואין כיום אפשרות לבצע הקפאת שומן מלא בגוף, לפחות לא ללא הליך מקיף יותר. אם שאיבת שומן נשמעת לכם מפחידה מדי או יקרה מדי, הרעיון שתוכלו להסיר שומן בבטחה וביעילות עשוי להישמע מפתה. מרפאות רבות מסוגלות להציע ליפו תלת מימד – טיפול בגלי הלם – ובגלל זה בחרנו במרפאת Skin Tech לטיפול בהקפאת השומנים שלנו. אם יש לך בעיות בריאותיות משמעותיות או שאין לך זמן לעבודה, או שאין לך זמן או לשאיבת שומן ויש לך בעיה בריאותית משמעותית, עליך לשקול קירור כאופציה, אך ישנן דרכים להעלים בבטחה שומן במרפאה.

עלות הטיפול בהקפאת שומן משתנה ממרפאה למרפאה ותלויה גם במספר הפגישות ובגודל גופך.

המחיר של הקפאת Fat Slim הוא סביב PS2,000, בעוד שאיבת שומן מסורתית מתחילה ב- PS3,000 לפני שעולה ל- PS6,500. זה אולי נראה כמו הרבה כסף להפחתת שומן, אך הקפאת שומן משתלמת מאוד לכל המעורבים, החל מהמטופל ועד המרפאה.

מחיר הקפאת השומן מתחיל בדרך כלל בכ- 600 $ ליישום טיפולי

והוא יכול לעזור בהסרת שומני כיס עיקשים שלא יזוזו ולא משנה מה תנסו. טיפולי הקפאת שומן פועלים על ידי הקפאת מאגרי שומן באזורים מסוימים, בהתאם להסכמת המטופל והרופא. זה אידיאלי לכל מי שרוצה להתמודד עם מעבר קשה של שומן בכיס באזור מסוים.

אפשרויות מסוימות פועלות על ידי הקפאת תאי שומן

בעוד שאחרות משתמשות באולטרה סאונד או באנרגיה בתדירות גבוהה לחימוםם. מפגשים נוספים יכולים לשפר עוד יותר את התוצאות ובמקרים מסוימים ניתן להפחית את השומן לאחר מספר דקות או אפילו שעה בלבד.

התהליכים הטבעיים של הגוף שוטפים את התאים המתים על ידי הוצאתם מהאזור ובסופו של דבר את כל הגוף

זה גורם לתאי השומן למות, אך הגוף עדיין יכול לעבד ולהעלים אותם על ידי התגבשותם. בתהליך זה משתמשים באנרגיית הקירור של מקפיא שומן על מנת להתגבש ולפרק רקמת שומן תת עורית. לאחר שנוצר תא השומן המטופל, ניתן לעבד אותו ולסלק אותו על ידי הגוף כשומן. הקפיאו את השומן ואז עיבדו אותו באותו אופן כמו שהייתם עושים ללא אולטרסאונד לכל סוג אחר של שומן. ברגע שתאי השומן המטופלים נעלמו לתמיד ומערכת החיסון פינתה את תאי השומן הגבישיים, צפיפות תאי השומן פוחתת.

הליך הקפאת השומן של CoolSculpting אינו ניתוחי לחלוטין ובדרך כלל תוכלו לחזור לעבודה ולפעילות תקינה באופן מיידי

הליך הקפאת השומן Sculpt Freeze, נטול תופעות לוואי לחלוטין ויש לו יתרון מכריע אחד, הוא שהוא אינו מצריך זמן החלמה, כך שתוכל לחזור לפעילות הרגילה שלך לאחר שתסיים את הטיפול בהקפאת השומן. לאחר הוצאת תאי השומן הם נעלמים לתמיד, ותוצאות הסריקה וההקפאה יימשכו חודשים ואף שנים לאחר הטיפול, גם לאחר מספר חודשים של החלמה מהטיפול. זה לגמרי – נקי מבחינה רפואית וללא כל תופעות לוואי. בדרך כלל ניתן לחזור לעבודה באופן מיידי ולבצע פעילויות רגילות, אך היתרונות העיקריים של הליך זה הם העובדה כי הליכי הקפאת השומנים אינם פולשניים לחלוטין ולא כירורגיים. לאחר שתאי השומן ניזוקו או הוסרו, אין צורך להשמין יותר באזור באזור המטופל באמצעות תזונה מתמשכת ופעילות גופנית.

שאיבת שומן

הידועה יותר בשם קריוליפוליזה, מועדפת בסינגפור על ידי רבים על פעולות הפחתת שומן מסורתיות כגון שאיבת שומן, מכיוון שהיא הטכנולוגיה המגניבה היחידה המשמשת לשרוף תאי שומן ולהעברת התהליכים הביולוגיים בגוף. זה נראה במכוני יופי שמבטיחים תיקונים מהירים להיפטר משומן, ואפילו מרפאות אסתטיות מהללות אותו. ישנן מספר חברות המתמחות בירידה במשקל ללא ניתוח והקפאת שומן היא אחד מהשירותים הרבים המוצעים. הגורם הנוסף העומד מאחורי המצער הזה הוא שהוא דורש מספר רב של טיפולים וגם אז מידת הפחתה בתקלות אינה מתחילה להשוות למידת השיפור שניתן להשיג בעזרת שאיבת שומן.

מאמרים נוספים שיכולים לענין אותך:

הקפאת שומן שאלות נפוצות

טיפולי שאיבת שומן פופולריים ביותר בבריטניה ורבים בסינגפור מעדיפים פעולות שאיבת שומן מסורתיות מכיוון שהיא הטכנולוגיה המגניבה היחידה המשמשת לשריפת תאי שומן ולהשתלטות על התהליכים

לקריאה נוספת »