השאירו פרטים והיועצים שלנו יחזרו אליכם:

הקפאת שומן לילדים

תוכן העניינים:

אוכלים במזנון סטודנטים עתיר שומן – קפוא – כך עולה ממחקר חדש מאוניברסיטת אילינוי באורבנה – בית הספר לרפואה צ'מפה.

כששני מדענים הבחינו שילדים מפתחים גומות אחרי שאכלו קרטיב

הם גילו דרך להקפיא שומן כמעט בכל חלקי הגוף. הם גילו כי הטמפרטורה הקרה של ארטיק הורסת תאי שומן מקומיים, תופעה המכונה "ארטיק דלקת קרום הלב", והם מאמינים כי ניתן ליישם תהליך זה על חלקי גוף אחרים כדי להסיר שומן לא רצוי. מכיוון שגופנו מורכב ברובו ממים, בעלי נקודת הקפאה נמוכה יותר משומן, התיאוריה הייתה כי הגופים יקפיאו את תא השומן על ידי הריגתו לצמיתות בכדי להגן על העור ועל הרקמות הסובבות, מה שימזער תופעות לוואי אפשריות של תהליך. הקפיאו תאי שומן כדי לרדת במשקל "הקפאת שומן – תאים רק מגיעים עד כה, אבל אולי זה יכול להגיע רחוק יותר.

בררו אם הליך הקפאת השומן CoolSculpting מתאים לכם וכיצד

הוא פועל לגוף ילדכם. – —- CoolSculpting פועלת על ידי הקפאת תאי שומן ומיקודם במקום אחד בכל פעם, כך שתכוונו רק לבטן או לאזורים בעייתיים אחרים. הקפאת השומן של CoolSulceting איננה כירורגית לחלוטין ובדרך כלל תוכלו לחזור מיד לעבודה ולעסוק. בפעילות רגילה נשים שרוצות לנסות להקפיא שומן ללא ביקור רופא יכולות לנסות להכניס כמות קטנה של קרח, כמה טיפות מים ומעט שמנת או חומצה טרטרית לשומן הקפוא מספר שעות או אפילו יום או יומיים לפני ההליך. קירור עובד באותה צורה כמו טיפול רגיל, אלא שהשומן קפוא בתאים, שהוא פחות פולשני ופחות כואב מניתוחים.

הליך הקפאת השומן של CoolSculpting

הוא לגמרי לא כירורגי ואתה בדרך כלל יכול לחזור לעבודה ולעשות n פעילויות אוראליות באופן מיידי. הליכי הקפאת השומן של CoolSulceting אינם כירורגיים לחלוטין וניתן לבצע אותם ללא ביקור רופא ואפילו לא ביקור רופא.

אז לפני שאתם רצים לחנות לקנות ארטיקים, עליכם להבין כי הקפאת שומן בבית עלולה להוביל לתופעות לוואי חמורות כמו בחילות, הקאות, שלשולים והקאות. מכיוון שהקפאת שומן היא הליך רפואי, אנו לא ממליצים להעסיק חולים מחוץ לבית.

לפני שנמצא את עצמנו במדריך האולטימטיבי שלנו להקפאת תאי שומן

כדאי שתדעו משהו על הקפאת תאי שומן. כשאתה מקפיא שומן, העור, העצבים והשרירים שלך קופאים, ממש מקפיאים את תא השומן וגורמים נזק קבוע לרקמות החשובות האלה. במקרים נדירים, הקפאת שומן יכולה להגדיל את כמות השומן באזור המטופל, אך כשאתה נכנס לאזור קר, הוא מפעיל מערכת שהורגת את כל תאי השומן שלך כאשר הם מתאבדים ומתים. רצוי שגופך יהיה קר, כמו העור, ואם השומנים שלך קפואים, עלולות להיות לו תופעות לוואי חמורות.

CoolSculpting (r)

היא שיטת מתאר הגוף היחידה המשתמשת בכוח של אנרגיית הקפאה מבוקרת להפחתת גלוי של תאי שומן עקשניים. כאשר רופא עור מנוסה מציע שומן במשרד, הקפאת שומן היא שיטה בטוחה ביותר להפחתת שומן ולשיפור קווי המתאר שלך. זוהי גם אחת השיטות היעילות ביותר להקפאת תאי שומן לילדים ומבוגרים.

טכנולוגיית CoolSculpting מספקת קירור מבוקר כדי להקפיא בעדינות תאי שומן מתחת לעור בתהליך הנקרא קריוליפוליזה. בתהליך זה מקפיאים תאים עד שהם מתים ונמצאים מהגוף. אם תא שומן שורד בטמפרטורות נמוכות במיוחד, הוא מת במהלך ההקפאה.

השיטה היחידה שאושרה על ידי ה- FDA להקפיא שומן בבית עם שקיות קרח או שיטות אחרות

היא CoolSculpting. אם אתה מנסה להקפיא שומן, עליך לשמור על הטמפרטורה המבוקרת הדרושה לך לקבלת התוצאות הטובות ביותר. מכיוון שטכנולוגיית הקירור היחידה שאושרה על ידי ה- FDA עבור Cool SculPTing היא, מריחת קרח או קניית אפליקטור בבית אינן יעילות. הטכניקה היחידה האחרת שאושרה על ידי ה- FDA להקפאת שומן קפוא היא המותג Zeltiq, שפיתח את מכונת "CoolSulculting".

השם הרפואי לטיפול

הוא ליפוליזה קריוגנית, כלומר תאי שומן מוקפאים מבלי להפחית או להתפרק. הקפאת שומן או קריוגנים זה בדיוק מה שזה נשמע והיא מהווה אלטרנטיבה שאיננה כירורגית לשאיבת שומן. הטמפרטורה של תא השומן התת-עורי יורדת כך שנקודת הקפאה שלו תהיה לפחות 0 מעלות צלזיוס. זוהי טמפרטורת הקפאה בה התאים בגוף קופאים ולא בטמפרטורה הרגילה שלהם, ולכן אין "טמפרטורת הקפאה".

לפני שמתחיל תהליך CoolSculpting, המוליך של לוח הקירור מקפיא את תאי השומן מבלי לפגוע בעור או במבנים הסובבים אותו. כאשר תאי השומן קפואים הם מתגבשים בעור שמסביב ועוברים אפופטוזיס (מוות של תאים) ברקמת השומן.

טמפרטורת הקפאה המשמשת בקריוליפוליזה הורגת תאי שומן

אך הם אינם חוזרים, ולכן המטופלים שלנו אוהבים אותם. הדבר הנהדר הוא שתאי שומן שקפואים בשומן – ההקפאה – מגיעים מהגוף שסולק מגופו על ידי הקפאת שומן. למעשה, הם הוקפאו במשך זמן רב, מה שאומר שניתן לחסל אותם ביעילות ללא כל זמן השבתה.

מאמרים נוספים שיכולים לענין אותך:

הקפאת שומן שאלות נפוצות

טיפולי שאיבת שומן פופולריים ביותר בבריטניה ורבים בסינגפור מעדיפים פעולות שאיבת שומן מסורתיות מכיוון שהיא הטכנולוגיה המגניבה היחידה המשמשת לשריפת תאי שומן ולהשתלטות על התהליכים

לקריאה נוספת »