השאירו פרטים והיועצים שלנו יחזרו אליכם:

הקפאת שומן לנשים

תוכן העניינים:

אולי אתה מעוניין הצרת היקפים מחיר אך עדיין אינך מבין לחלוטין כיצד ומדוע זה עובד. לפני שנפנה אליכם במדריך האולטימטיבי שלנו למקפיאי שומן, עליכם לדעת כמה דברים על הקפאת תאי שומן. הקפאת שומן (המכונה טכנית קריוליפוליזה) היא תהליך הקפאת תא השומן בכדי להיפטר מאזורי שומן לא רצויים.

תהליך הקפאת שומן זה יכול להפחית את מספר תאי השומן בטווח היעד ב -20 עד 25 אחוזים. CoolSculpting מקפיא ביעילות את תא השומן באזור מטרה יחיד ויכול להפחית 25% מתאי השומן הלא רצויים תוך מספר דקות בלבד, ובכך להקפיא את כל הגוף.

בפרט

להקפאה בטמפרטורה זו יש את היכולת להקפיא תאי שומן מבלי לפגוע בתאים אחרים או ברקמת העור. מכיוון שתאי השומן רגישים מאוד לטמפרטורת העור שמסביב ומכיוון שלקפיאת שומן יתרונות על פני טיפולים פולשניים כמו שאיבת שומן, העור שמסביב נותר שלם.

למעשה

מחקר שנערך בשנת 2015 בכירורגיה פלסטית ושחזורית הראה שהקפאת שומן היא אחד מהטיפולים היעילים ביותר לאיבוד שומן. אמנם הוכח שהקפאה הורגת תאי שומן באזורים עקשניים כטיפול שאינו כירורגי, אך עדיין יש לאשר אותה על ידי ה- FDA לשימוש בארה"ב כחלק מהליך כירורגי.

מחקרים קליניים הראו גם כי הקפאת שומן יכולה להפחית את השומן התת-עורי ב -25% בפגישה אחת. מומחים טוענים גם כי טיפול בהקפאת שומן יכול להפחית את תאי השומן באזורים מסוימים ב -20 עד 25 אחוזים תוך מספר שעות, מבלי לגרום לתופעות לוואי.

מומחים טוענים כי הקפאת שומן הוא אחד מהטיפולים היעילים ביותר בהקפאת שומן לנשים ברחבי העולם. מכונת הקפאת השומן Tagefa המסייעת לכם להפחית את השומן ולשחרר תאי שומן בגופכם תוך מספר שעות בלבד.

שאיבת שומן

היא גם זולה בהרבה משאיבת שומן ומאפשרת לחולים לחזור לעבודה רגילה מיד לאחר הטיפול. אתה יכול להשתמש בו על הבטן, הירכיים, הזרועות ועוד כדי לגבש את תאי השומן שלך ולאט לאט להעלים אותם. לאחר שתא השומן המטופל התגבש, גופך יכול לעבד את השומן ולחסל את התאים המתים. כאשר תאי השומן מוקפאים ומעובדים בגוף, הם חוזרים למצבם המקורי, וכתוצאה מכך הפחתת שומן קבועה וטבעית למראה.

למידע נוסף על האופן שבו הקפאת שומן יכולה לעזור לכם להיפטר מכדורי שומן מעצבנים

התקשרו להרזיה אסתטיקה ולחצו על כפתור ההזמנה המקוון. אם אתם חוששים שבגדיכם לא יתאימו כראוי בגלל שומן הגב הלא רצוי, אז התקשרו אלינו עוד היום וקבעו פגישה להתייעצות.

אם ברצונכם להפחית את השומן בגוף בצורה המהירה ביותר

מאמר זה יעזור לכם לשפוך אור על היתרונות והחסרונות של טיפולי הקפאת שומן בסינגפור. המשך לקרוא כדי להתעדכן בכל מה שאתה צריך לדעת על CoolSculpting ולמה לצפות כשאתה מחליט לקבל טיפול בהקפאת שומן. אם ברצונך לקבל מידע נוסף על האופן שבו הקפאת שומן יכולה לעזור בתסמיני גיל המעבר ועלייה במשקל, אנא צרו קשר.

גלה אם אתה מועמד טוב לייעוץ בשומן או בהקפאה והשווה את המדע שמאחורי הקפאת שומן כדי לוודא שאתה מקבל את מה שאתה משלם עבור – לפני שאתה משקיע את הכסף שלך.

הסט הזה כל כך יעיל ובאמת נותן לך את כל מה שאתה צריך

כדי למדוד את אחוז השומן שלך בעזרת מעסה. זה כלי נהדר להרזיה וזה באמת יעיל, זה באמת נותן לי את כל מה שאני צריך, החל ממדידות ועד רמות שומן ומעסים. הסט הזה היה כל כך מוצלח והוא כלי כל כך טוב להרזיה ולהקפאת שומן.

מהם המוצרים הטובים ביותר להקפאת שומנים בבית ומה אתה צריך לדעת עליהם ולמה הם יעילים כל כך?

כולנו ראינו אותם במכוני יופי שמבטיחים תיקון מהיר לשאיבת שומן

שאף זוכה לשבחים של מרפאות יופי. אלו הם מקפיאי השומן שנוצרו וחגורות השומן שצוברות את הפופולריות הרבה ביותר בקהילת מקפיאי השומן DIY. טיפולים לשאיבת שומן, הידועים יותר בשם קריוליפוליזה, מועדפים בסינגפור על ידי רבים על פני פעולות שאיבת שומן מסורתיות, מכיוון שהם משתמשים בטכנולוגיה מגניבה בלבד בכדי לשרוף תאי שומן ולהשתלט על התהליכים הביולוגיים בגוף. אידיאלי למבוגרים שנמצאים במצב גופני טוב וקרוב למשקל היעד שלהם, אך נאלצים להתמודד עם אזורי אחיזה כמו שומן בגוף.

CoolSculpting אינו פיתרון להרזיה, ולכן, על פי האתר, גברים ונשים עם עודף משקל אינם מועמדים.

אם ספירת קלוריות ואימוני לב וכלי דם אינם עקשניים כל כך

מערכת הקפאת השומן של איזוורה עשויה להיות התשובה שחיפשת. למרות שמדובר באחת הטכנולוגיות המתקדמות והמדויקות ביותר להקפאת שומנים, זהו גם המותג היחיד שיש בו מכון המלמד אותך כיצד למרוח את מוליך ההקפאה בצורה נכונה על גופך החטוב. לאור עיצוב ההיי-טק, המחיר הנמוך ושירות הלקוחות המצוין, אני בעד זה.

מאמרים נוספים שיכולים לענין אותך:

הקפאת שומן שאלות נפוצות

טיפולי שאיבת שומן פופולריים ביותר בבריטניה ורבים בסינגפור מעדיפים פעולות שאיבת שומן מסורתיות מכיוון שהיא הטכנולוגיה המגניבה היחידה המשמשת לשריפת תאי שומן ולהשתלטות על התהליכים

לקריאה נוספת »